Screencasten

[Computers] 

Op frankwatching een uitgebreid stuk over screencasting. Natuurlijk veel Jon Udell —koning van het medium— en de talloze offsprings.

Ik moet de meeste screencasts van Jon Udell nog zien maar goed zijn ze wel. Een paar in het oog springende:

En een niet eens zo onrealistisch voorbeeld van de ACLU wat er gebeurt als privacy niet meer bestaat.

Geplaatst door alper at 2005-03-22 23:56 | Geef commentaar (3) | Trackbacks (0)

Opmerkingen

Re: Screencasten
Fascinerend. Dat filmpje van de ACLU is eng, juist omdat het redelijk realistisch begint te worden.
Geplaatst door: marbel op March 23,2005 19:56


Re: Screencasten
Het kan nog veel, veel enger. Ik moet binnenkort maar eens een doemscenario uitschrijven.

Wat mij verbaast o.a. is dat er tot nu toe nog geen gigantische lekken van Gemeentelijke Basis Administraties of van patiëntgegevens zijn geweest.
Dit zijn dingen waar nu langzamerhand aan begonnen wordt het digitaal te ontsluiten. Misschien dat dat de sluizen openzet voor het op straat keilen van al onze gegevens.
Geplaatst door: Alper op March 23,2005 20:20


Re: Screencasten
Inderdaad. En het gebeurt op alle vlakken. Vorig jaar was er bijvoorbeeld grote ophef op ouders-online omdat er in Almere een school was die de leerlingendossiers zonder enige toestemming of vorm van censuur overpompten naar het vervolgonderwijs op een schandalig onbeveiligde manier.

Het filmpje heb ik trouwens via mijn blog ook naartoe gelinkt, ik blijf het mooi vinden.
Geplaatst door: marbel op March 24,2005 07:25


Trackbacks
Stuur trackback naar:http://www.alper.nl/blog/alper/199/tbping
Er is geen trackback.