↓ Skip to main content

Gebrek aan inhoud

·129 words

Sorry voor de weinige berichten alhier maar de tijd en verbinding om te schrijven houden hier in Syrië niet over. Bijna iedereen hier zit op dial-up dus foto’s zitten er al helemaal niet in. Wat ik er nu over kan zeggen is dat het een mooi en apart land is.

Wat wel wat makkelijker blijkt om bij te houden is mijn microblog op Jaiku waar ik af en toe dingen die in me opkomen neer klad.

Vandaag het Krak des Chevaliers bezocht, wat inderdaad net zo’n indrukwekkend kasteel is als mensen zeggen dat het is. Op dit moment is mijn maag wat overstuur en ik zit er nog over na te denken of ik morgen naar Lattakia ga op de weg terug of wat verder nog Syrie in trek.

Alper Cugun
Author
Alper Cugun

Related

Eindelijk dan voorbij?

·262 words
Maandag al een poging gewaagd om mijn allerlaatste practicum af te laten tekenen en er toen niet in geslaagd. Met mijn uitgestelde afstuderen heb ik wat vrienden de kans gegeven om toch nog eerder dan ik af te studeren. Daarnaast heb ik voor mezelf wat tijd uitgespaard om op adem te komen, te surfen en de andere dingen te doen die gedaan moeten.