↓ Skip to main content

Eat Brains

·63 words

Ik raak er steeds meer van overtuigd dat San Francisco een ontzettend leuke plek is om te wonen en werken.

Gisteren bericht van de Zombie Flash Mob Event: “Eat Brains”. Een groep mensen begint in de stad als zombies en verplaatst zich zombie-style door de stad, terwijl ze de besmetting verspreiden over voorbijgangers.

De foto’s zijn leuk en staan op Flickr en elders.

Alper Cugun
Author
Alper Cugun

Related

I'msterdam

Erg leuk verslag van Frackers over de handelsdelegatie van Amsterdam naar Californië. Erg belangrijk om een goede relatie te hebben tussen dat blijste, vrijste, high-techste deel van Amerika en ons Amsterdam.

Upcoming

·219 words
Dit stukje bij massless doet me mijn lijstje weer even afstoffen. Eens in de zoveel tijd kijk op IMDb naar mijn favoriete regisseurs en acteurs om te zien waar ze mee bezig zijn.

Alles is web

·109 words
Het is altijd leuk om je eigen ideeën bevestigd te horen door die mensen die het beter kunnen weten. Deze IT Conversation van Adam Bosworth werd een tijdje geleden op Slashdot en andere plaatsen gelinked. Hij duurt eventjes maar hij is dat meer dan waard.