↓ Skip to main content

Slangen in een vliegtuig!

·144 words

Snakes on a Plane movie poster

Giel had een paar weken geleden een actie waarmee je toegang kon winnen tot de voorpremière van Snakes on a Plane.

Reinier en ik leenden Remco’s auto en trokken erop uit naar Hilversum. Blijkt dus dat als je om vier uur vertrekt uit Delft je twee-en-een-half uur later terplekke bent.

Na de ontvangst en een lekker maaltijd mochten we de filmzaal in waar nog wat t-shirts werden verloot en andere dingen werden gedaan voor de programma’s van Giel en Claudia en de film begon.

Snakes on a Plane is een hele leuke B-film met een makkelijk verhaal, aardige effecten en een hele sterke supporting cast van koudbloedige giftige reptielen. Samuel L. Jackson draagt de film en de rest van de cast doet wat ze moeten doen: of simpel zijn of jammerlijk omkomen. Aanbevolen vermaak voor een avondje met vrienden of voor de cultwaarde (3.5/5).

Alper Cugun
Author
Alper Cugun

Related

Nazomeren

·141 words
Zoals al opgemerkt staan de uitzendingen van Zomergasten in hun geheel op de servers van de omroep en worden er ge-indexeerde links voorgeschoteld.

Weer de omroep

·242 words
Over vodcasten gesproken, de kans dat ik iets van televisie mee zou krijgen zou een stuk groter zijn als het allemaal werd aangeboden als vodcast.